Przegląd artykułów w miesiącu

2017

Witamy w Archiwum
Znajdziecie tutaj wszystkie archiwalne artykuły (obecnie 4) zgromadzone przez lata na naszej stronie.
Aktualności
71

Informacja dot. przyjmowania wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na nowy okres świadczeniowy 2017/2018.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wólce przypomina, że pierwszy okres na który ustalane jest prawo do świadczenia wychowawczego kończy się dnia 30 września 2017r.

Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na kolejny okres przyjmowane będą od dnia 1 sierpnia 2017 r.


Aktualności
75

Nowe horyzonty aktywnej integracji w środowisku lokalnym – animacja, edukacja, aktywizacja na rzecz zmniejszania wykluczenia społecznego”

Miło nam poinformować, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Wólce wraz z Stowarzyszeniem POSTIS, Powiatowym Urzędem Pracy w Lublinie oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Konopnicy przystąpił do realizacji zadania „Nowe horyzonty aktywnej integracji w środowisku lokalnym – animacja, edukacja, aktywizacja na rzecz zmniejszania wykluczenia społecznego”


Aktualności
69

Komunikat w sprawie przyjmowania wniosków od 1 sierpnia 2017r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2017roku, będą przyjmowane wnioski z Programu 500+oraz wnioski o świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres świadczeniowy, rozpoczynający się 1 października 2017 roku.


Aktualności
80

500+ na nowy okres świadczeniowy

Już od 1 sierpnia 2017 r. można składać wnioski o 500+ na nowy okres świadczeniowy. Dotyczy to rodzin zainteresowanych kontynuowaniem korzystania z tej formy wsparcia, jak i tych rodzin, które chcą dołączyć do rządowego programu „Rodzina 500 plus”.


Wyników 1 - 4 z 4